Congo Palace

Posidonos 81A, 16674 Ateny, Grecja

  • Plaża w pobliżu
  • Do 4 osób
  • Do 50 m²
  • Basen
 

Congo Palace leży 12,77 km od centrum. Średnia ocena gości to 7,3/10 (638 opinii). Obiekt oferuje m.in. klimatyzację, taras oraz pokoje rodzinne.

Congo Palace to hotel nadmorski położony w miejscowości Glyfada, zaledwie 100 metrów od plaży. Do dyspozycji gości jest odkryty basen oraz pokoje klimatyzowane z balkonami, z których niektóre oferują widok na Zatokę Sarońską.

Pokoje i apartamenty wyposażone są w telewizję satelitarną, lodówki, minibary oraz suszarki do włosów. Każde pomieszczenie posiada prywatną łazienkę z prysznicem oraz szlafrokiem. Z pokoi roztacza się widok na ogród lub basen, dostępne są także ogrzewanie, garderoby, biurka oraz łóżka o długości ponad dwóch metrów. W ofercie znajdują się pokoje rodzinne oraz opcje dla osób niepalących, na życzenie udostępniane są również łóżeczka dziecięce.

W restauracji serwowane są potrawy kuchni greckiej i międzynarodowej - lokal znajduje się przy basenie i wychodzi na ogród. Bar przy basenie stanowi idealne miejsce na wieczorne napoje. Na terenie obiektu dostępne są leżaki do relaksu oraz taras słoneczny.

Dla wygody gości bezpłatne Wi-Fi obejmuje całe przestrzenie wspólne hotelu, a codzienna obsługa pokojowa zapewnia komfort pobytu. Dodatkowe usługi to budzenie telefoniczne realizowane przez recepcję, która oferuje także środki do dezynfekcji rąk oraz możliwość kopiowania dokumentów. Bezpłatny parking publiczny znajduje się w pobliżu obiektu, a przystanki autobusowe łączące z centrum Aten (15 km) i Międzynarodowym Lotniskiem Ateńskim (19 km) mieszczą się niedaleko hotelu.

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~623 zł

Wybór pokoi

Pokój jednoosobowy typu Standard

Mieści maksymalnie 1 osobę i ma 18 m². Wyposażenie: widok na basen i widok na ogród.

Congo Palace - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • klimatyzowane pokoje
  • basen na świeżym powietrzu
  • pokoje dla rodzin
  • całkowity zakaz palenia
  • restauracja
  • bar
  • przestronny taras

Zasady pobytu

Zameldowanie

  • od do

Wymeldowanie

  • od do

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Ważne informacje

Odkryty basen czynny jest w sezonie, od czerwca do września.

Przy zameldowaniu wymagany jest ważny dowód tożsamości ze zdjęciem oraz karta kredytowa.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • 0206Κ014Α0046000

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Congo Palace”?

Zameldowanie: od 15:00 do 15:30. Wymeldowanie: od 10:30 do 11:00.

Czy w obiekcie „Congo Palace” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Czy Congo Palace ma basen?

Goście mają dostęp do basenu.

Czy Congo Palace znajduje się blisko plaży?

W pobliżu obiektu znajduje się plaża.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Congo Palace”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 4 osoby.

Czy Congo Palace ma restaurację lub oferuje śniadanie?

Na miejscu działa restauracja.

Czy Congo Palace ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Gdzie znajduje się Congo Palace?

Obiekt znajduje się w miejscowości Ateny.

Congo Palace na mapie: Ateny

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o Congo Palace

Średnia ocena z 638 opinii na Booking.com to 7,3/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Congo Palace. Dodaj swoją na sleephotelsathens.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10