Elements Rooms & Apartments

Makedonias 1, Chalandri, 15233 Atény, Řecko

  • Až pro 2 hosty
  • Až 18 m²
  • Ložnice: 1

Elements Rooms & Apartments se nachází 7,71 km od centra. V recenzích ubytování získává 9,1/10 (335 hodnocení). Na místě ubytování nabízí klimatizaci, letištní transfer a bar.

Elements Rooms & Apartments v Aténách nabízí pohodlné ubytování pouhých 50 metrů od třídy Kifissias, kde se snoubí moderní hotelový komfort s individuálním přístupem a krásnou zahradou.

K dispozici jsou prostorné pokoje a apartmány vybavené televizory s plochou obrazovkou a satelitním příjmem, bezplatným Wi-Fi, pracovními stoly a kuchyňskými kouty obsahujícími lednice a mikrovlnné trouby. Součástí každého pokoje je také topení, zvuková izolace, šatní skříně, pantofle, polštáře bez peří a fén na vlasy. Hosté mohou využít expresní nebo bezkontaktní přihlášení i odhlášení pro větší pohodlí.

Bezpečnost zajišťují kamery ve společných prostorách. Mezi další vybavení patří výtah dostupný ve všech patrech, možnost žehlení na místě, budicí služba na vyžádání, telefon v pokoji, při příjezdu láhev vody a recepce nabízí kyvadlovou dopravu na letiště. Pro kuřáky je k dispozici vyhrazená kuřácká zóna.

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~3 189 Kč

Nabídka pokojů

Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí

  • vlastní koupelna
  • kuchyňský kout
  • balkon

2 osoby18 m²vlastní koupelna

Elements Rooms & Apartments - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Klimatizované pokoje
  • všechny prostory nekuřácké
  • bar
  • Transfer z/na letiště
  • Venkovní terasa
  • Rychlé přihlášení/odhlášení
  • Skladování zavazadel

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Důležité informace

The front desk operates between 08:00 and 17:00 on weekdays and between 08:00 and 15:00 on weekends.

Guests arriving outside reception opening hours are kindly requested to inform the hotel in advance.

Kontaktní údaje jsou v potvrzení rezervace.

Please note that cleaning is provided upon request.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Požadavky lze zadat při rezervaci nebo kontaktovat ubytování přímo.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Při předčasném odjezdu se platí celá částka za pobyt.

Spravováno soukromým hostitelem

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 0259Κ134Κ0255301
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Elements Rooms & Apartments“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00 do 22:00. Odhlášení: od 08:00 do 11:00.

Je v ubytování „Elements Rooms & Apartments“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Elements Rooms & Apartments určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 2 hosty.

Kde se nachází Elements Rooms & Apartments?

Ubytování se nachází ve městě Atény.

Elements Rooms & Apartments na mapě: Atény

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování Elements Rooms & Apartments

Průměrné hodnocení z 335 recenzí na Booking.com je 9,1/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Elements Rooms & Apartments zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na sleephotelsathens.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10